První kontakt

Jakmile si vyberete focení, které Vám nejvíce vyhovuje, včetně preferovaných časů, přijde Vám potvrzující email o přejití objednávky.

Následně se s Vámi spojí náš produkční a doladíte spolu přesný den a čas.

Jak k nám

Náš ateliér se nachází v rezidenční čtvrti Prahy 6, v blízkosti metra Hradčanská.

Můžete zvolit městskou hromadnou dopravu nebo přijet vozem a zaparkovat v přilehlých ulicích Srbská, Pod Kaštany, Na Zátorce. Cena parkování vychází na 40,-/hod. (Na Zátorce 10,-Kč/hod.)

K nám v Jaselské 348/3 pak vstoupíte dřevěnou brankou a po pár krocích zazvoníte na zvonek „fotoateliér“ na šedém činžovním domě. Pro lepší orientaci jsme na plot umístili banery s názvem našeho ateliéru. Následně se vydáte do prvního patra, kde na Vás již s kávou v ruce bude čekat usměvavý fotograf.

Kočárky můžete nechat v přízemí v chodbě.

Jak focení probíhá

Máte-li nějakou představu o focení a výsledných snímcích, dejte nám ji vědět předem anebo s ní obeznejte přítomného fotografa.

Obecně doporučujeme:

  • Vezměte si s sebou více druhů oblečení a nebojte se barev.

  • Pokud Vy nebo vaše děti mají věci jim blízké, určitě je vezměte s sebou, nicméně po dobu focení je Vám k dispozici i široká nabídka našich ateliérových rekvizit.

  • Budou-li si chtít maminky upravit make up, můžeme nabídnout transparentní pudr, který zamezí lesku.

  • Přítomnost profesionální vizážistky stále platí, jen nám to dejte vědět trochu dopředu.


Následně strávíte příjemné chvíle, které Vám dají zapomenout na starosti běžných dnů a za pomocí zkušeného fotografa / fotografky se ponoříte do tajů a kouzel focení.

Odevzdávka fotografií

Jestli budete chtít, můžete s fotografem projít jednotlivé snímky a vybrat si, které následně projdou úpravou anebo to nechte na nás, určitě budete spokojeni.

V následujícím týdnu až dvou se pak odehraje vše ostatní – úprava fotografií, tisk a oznámení o možnosti jejich vyzvednutí.


Těšíme se na Vás.