Jsme profesionální fotoateliér na Praze 6 

Kontaktujte nás

Lidé

Náš tým je tvořen nejen profesionály v oboru, ale především lidmi, které jejich práce těší a dávají ji maximum. Usměvavé tváře, příjemná atmosféra a radost našich klientů je důvodem proč tuto práci děláme.

Záleží nám, aby od nás lidé odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Hlavní fotograf Štěpán má díky svým třem dcerkám tu největší průpravu, jak s vašimi nezbedy trpělivě pracovat.  

Náš tým rodinné fotografie:

Štěpán Štěpán

- fotograf

Lukáš Lukáš

- produkční

Pepa Pepa

- fotograf, grafik

Miya Miya

- fotografka

Madla Madla

- vizážistka

 

Ateliér

K tomu nabízíme potřebné zázemí a technické vybavení našeho ateliéru. Těšit se můžete na bohatý výběr pozadí, rekvizit, pohodlný a přívětivý ateliér, milého fotografa a mnoho dalších radostí. 

Výstupy

Při samotném fotografování sázíme na Vaši přirozenost a autenticitu. Snímky zhotovíme dle Vašeho přání a v různých formátech. Rádi je pro Vás necháme i vytisknout například jako foto obraz nebo na kapu. Kromě hezky stráveného času si pak od nás odnášíte CD i s 30 upravenými fotografiemi a jako dárek pak ještě až 4 vytištěné snímky.

Něco navíc

Pokud se na nás směje hezké počasí, rádi fotografujeme venku nebo i u Vás doma. Jestliže by se některá z maminek chtěla nechat nalíčit od profesionální vizážistky, tak i to pro Vás rádi zařídíme

Spolupracujeme:

Vyfoťte se u nás a na příští focení u nás dostanete 10% slevu.

Využijte naše fotografické služby a staňte se držiteli „KARTY PLNÉ VÝHOD“, která Vás opravňuje k využití mnoha zajímavých slev u našich partnerů.