Spolupracujeme:

Vyfoťte se u nás a na příští focení u nás dostanete 10% slevu.

Využijte naše fotografické služby a staňte se držiteli „KARTY PLNÉ VÝHOD“, která Vás opravňuje k využití mnoha zajímavých slev u našich partnerů. 

Strollering

Strollering aneb mateřská v pohybu. Jste doma s dítětem a toužíte po pohybu, pak jsme pro Vás ve spolupráci s Editou Berkovou připravili speciální akci na cvičení s kočárkem - přiveď kamarádku a cvič zdarma!

Akce cihla

I pomáhat se musí a tak fotografujeme pro cihlu zcela zdarma :-)

Hypocentrum modré pyramidy

Chcete stavět nebo rekonstruovat a potřebujete hypotéku? Hypocentrum Modré pyramidy Vám poskytne slevu 5000,- na poplatku za otevření úvěrového účtu (u úvěrů nad 1.000.000,- Kč) a slevu na úrokové sazbě dle výše úvěru. Kontakt Ing. Martina Marešová, tel.: 739 459 961

Respect

Střihněte si slevu, módní ateliér Respect Fashion Vám ušije svatební šaty, kostýmky, košile, obleky, kravaty a to vše na míru. Poskytovaná sleva 20%.

Kadeřnický salon Plavecká

Šikovné ruce profesionálů z Kadeřnictví Plavecká Vám poskytnou 20% slevu na své služby.

Floridoor

Exklusivní květinový servis se slevou 10% od aranžéra Michaela Aksmana.

Prázdninové tábory

Letní „cestovatelské“ tábory pro děti aneb dobrodružná plavba s piráty až do Karibiku s 10% slevou. Pro nedočkavé jsou připraveny i víkendové plavby.

AARON

Máte fotografie od nás anebo vlastní z dovolené a chcete si je nechat profesionálně vytisknout? Pak neváhejte a využijte 10% slevu od našeho partnera AARONLAB. Objednávku vždy nahlaste předem na emailovou adresu fotoprace@aaron.cz.

Sphere Card

Držitelé Sphere card můžou při využití našich služeb uplatnit slevu ve výši 10%.

SpoKojenec.cz

Sháníte oblečení pro kojící maminky? Pak využijte nabídku e-shopu spokojenec.cz, který našim klientům poskytne slevu ve výši 15%.

Mary Kay

Víte jak efektivně pečovat o pleť, jak se správně nalíčit, víte, jaké barvy Vám sluší? Při bezplatné "Hodince krásy" Vám sestavím osobní program péče o pleť a navíc absolvujete minikurz make-upu a denního líčení. Ráda Vás také nalíčím pro slavnostní příležitosti a profesionální focení u fotografa.

Při objednávce navíc sleva 10% na dekorativní kosmetiku Mary Kay.

Madlenka Růžková - +420 777 846 990 - www.marykay.cz/magdalena.ruzkova

Net Sport

Hledáte vhodné vybavení na svoje outdoorové aktivity? Pak právě Vám je určená nabídka e-shopu netsport.cz, který našim klientům poskytuje 10% slevu na veškerý sortiment.

Thalia

Fotografujete? Máte pěkné fotografie? Sníte o výstavě? Profesionální fotolaboratoř s dvacetiletou zkušeností THALIA PICTA Vám zhotoví zvětšeniny i třeba kalendář nebo zrealizuje výstavu Vašich fotografií od úpravy dat až po zarámování. Sleva 10% na fotografie.

Mama slevy

Slevový portál pro všechny maminky.